Lilinka B

odvoz (likvidace) autovraků za peníze?

Odpovědi
Mapel

Tak nevím na co míří otázka.
Autovrak něktré fyrmy odvezu a musím zaplati. Jiné odvezou a nic neplatím a třetí firmy, které využívám odvezou a ještě zaplatí.

anonym

Ano, za peníze!

cukrar

Ano, likvidace aut je za peníze. Ty můžete dostat od firmy, co Vám auto zlikviduje.
(odkoupí)

anonym

Ano, za likvidaci autovraků se bohužel platí. Kde jsou ty časy, kdy jsme si jako kluci rozdělávali škodovku na díly a měli to jako brigádu – některé díly prodali a zbytek odvezli do šrotu… Před asi dvěma – třemi lety jsem se kvůli ekovýpalnému zbavoval krásného pojízdného trojkového golfa, papíry o „ekolikvidaci“ (rozuměj slisování včetně zbytků provozních kapalin) jsem řešil přes známého, co spravuje Volkswageny, který si před odvozem auta do sběru pár věcí odmontoval (světla, okna, kola, pár páček z interiéru…), prostě co bylo funkční. Následně pak platil ve šrotu pokutu 2000 za to, že to auto nebylo kompletní. Přitom recyklace dílů je mnohem ekologičtější než jejich zničení a následná výroba. Jestli tohle není korporátní socialismus, tak už nevím…

votater

Ne! Pokud narazíte na autovrakoviště, který za to od Vás bude chtít peníze, tak jděte od toho. Já jsem třeba likvidoval už dva vraky (jedno stářím a druhý totálka) a obě jsem likvidoval u http://www.eko­logicka-likvidace-vozidla.cz/. Nejen, že po mě nic nechtěj, ale jsou ochotní přijet o víkendu!!! A toho si prostě cenim. Takže nějaký vydřiduchy, co za to chtěj ještě platit nebrat!!!!

Jackal76

Peníze za odtah a likvidaci ??? to snad ne…
Dnešní standad je zdarma a někde i odměna např:: http://www.auto-likvidace.cz člověk pomalu nevyleze z domu, vše přes web a tel. jen předá TP ke kontrole a převezme doklad o likvidaci…

Drahuška999

Já tedy nevím, jak to přesně s tou likvidací je, ale když se podíváte třeba na tyto stránky zde – https://zahoto­ve.cz/likvida­ce-vozidel/- , tak se toho určitě dozvíte více… My jsme si tam nechávali zlikvidovat to naše auto a oni se o všechno postarali, tak proto nevíme ani, jak to všechno funguje, protože to proběhlo hrozně rychle :D Tak se mějte hezky a přeji hezký zbytek večera :)Já tedy nevím, jak to přesně s tou likvidací je, ale když se podíváte třeba na tyto stránky zde – https://zahoto­ve.cz/likvida­ce-vozidel/ , tak se toho určitě dozvíte více… My jsme si tam nechávali zlikvidovat to naše auto a oni se o všechno postarali, tak proto nevíme ani, jak to všechno funguje, protože to proběhlo hrozně rychle :D Tak se mějte hezky a přeji hezký zbytek večera :)