Pokročilý

Odvoz fekálií

Kolik přibližně stojí odvoz fekálií?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Všechno záleží na tom, z jaké dálky ti přejede fekální vůz a jaké má auto výkon či kolik potřebuješ hadic.
Mě by to stálo z 5km vzdáleného městečka 600kč, ale protože mám velmi obtížný přístup k jímce a potřebuji 20 metrů hadic, tak tolik hadic tam nemají a zrovna tak auto, které by to na tu dálku vytáhlo.Takže objednávám silnější auto s delšíma hadicema z města vzdáleného 20 km a tím mě to stojí 2000Kč.
Nejdražší na tom je právě ta doprava, samotné vytažení septiku stojí přibližně 100 Kč ( ale to záleží na každé firmě).

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus se poptat v nejbližší hospodě, tam Ti doporučí někoho, kdo Ti to celý rád odveze za méně, než specializovaná velká firma. Na vesnicích takhle funguje všechno...

Zlatý

V každé lokalitě to je jinak. Při odvozu fekálií neni ani tak důležitá cena dopravy ale rozhoduje společnost které fekálie odevzdáme.Každá firma a každá čistička to počítá jinak. Odvést fekálie jen tak někam nelze, v současnosti je to považováno za nebezpečný odpad a jen některé firmy mají potřebná povolení k jeho likvidaci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.