Monyszek

Odvoz fekálií

Kolik přibližně stojí odvoz fekálií?

Nejlepší odpověď
anonym

Všechno záleží na tom, z jaké dálky ti přejede fekální vůz a jaké má auto výkon či kolik potřebuješ hadic.
Mě by to stálo z 5km vzdáleného městečka 600kč, ale protože mám velmi obtížný přístup k jímce a potřebuji 20 metrů hadic, tak tolik hadic tam nemají a zrovna tak auto, které by to na tu dálku vytáhlo.Takže objednávám silnější auto s delšíma hadicema z města vzdáleného 20 km a tím mě to stojí 2000Kč.
Nejdražší na tom je právě ta doprava, samotné vytažení septiku stojí přibližně 100 Kč ( ale to záleží na každé firmě).

Další odpovědi
Deli

Zkus se poptat v nejbližší hospodě, tam Ti doporučí někoho, kdo Ti to celý rád odveze za méně, než specializovaná velká firma. Na vesnicích takhle funguje všechno…

Drap

V každé lokalitě to je jinak. Při odvozu fekálií neni ani tak důležitá cena dopravy ale rozhoduje společnost které fekálie odevzdáme.Každá firma a každá čistička to počítá jinak. Odvést fekálie jen tak někam nelze, v současnosti je to považováno za nebezpečný odpad a jen některé firmy mají potřebná povolení k jeho likvidaci.