omgamer

Odvolani na vyloučeni ze SŠ

Prosím má někdo informace o tom kdy a jak se odvolat proti vyloučení ze SŠ a jak dlouho to tak trvá ? děkuji , komu kdy mam poslad toto odvolání a co vněm mám uvést ?

Nejlepší odpověď
da ny

Neznáme důvod vyloučení ze SŠ
a jeho závažnost, jistě předcházelo nějaké upozornění (řízení apod.).
Problém je třeba řešit včas neignorovat, nečekat na vyloučení.
Odvolat se okamžitě po obdržení/vyzvednutí písemného oznámení.
Škola má jistě interní řád s odvolací dobou (bude v dopise).
Doba bývá různá 7 – 14, 15 dní, někdy do měsíce.

Další odpovědi
zzzzz

Pokud tě ze školy vyloučí, tak ti to dají písemně. Ten papír má 3 části.

  1. výrok – vylučuje se ze SŠ
  2. odůvodnění – tam bude napsáno proč
  3. poučení – tam bude napsáno, zda je možné, se proti tomu odvolat, jak a do kolika dnů.

Takže pokud to nemáš písemně, okamžitě si to v ředitelně převezmi ať víš jak pokračovat dál.

Drap

Co nejdříve po tom, jak se dozvíš o vyloučení. V odvolání jev třeba uvést, proč se odvoláváš.