annas

Odvážili byste se skočit padákem? Třeba v tandemu?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to můj tajný sen, dosud nesplněný.

Otázka zněla zda bych se odvážil, takže ano.
Ale zase chybí ty další 2 varianty beze snu a zda v tandemu. Takže doplňuji, není to můj sen, ale odvážil bych se i bez tandemu.
Protože jsem už pilotoval a na vojně absolvoval i paravýcvik (kromě sebeobrany vč. způsobů kontaktního zabíjení se zbraní i rukama).

Další odpovědi
tom004

Ano, už jsem skákal(a).

Naposledy,před 12 lety.

hanny 2

Ne, v žádném případě

Ne a ani mě to neláká.Adrenelinové záležitosti nemusím!

Berušinka

Ne, v žádném případě

Ani za milion – mám hrozný strach z výšek a z podobných věcí, takže ne, ani v tandemu.

dědapetr

Ne, v žádném případě

Kvůli zdravotnímu stavu,jinak bych si rád hupsnul.

anonym

Ne, v žádném případě

Strasne se bojim… -iv-

Terryle

Je to můj tajný sen, dosud nesplněný.

Ani ne tak tajnej, ale spíš ne tak akutní. Jsou sny, které jsou vysněnější než skákání, takže si šetřím spíš na ty. Ale kdyby mi to někdo nabídl bez placení, absolutně neváhám a jdu do toho. Ať to sviští! :o)

led

Je to můj tajný sen, dosud nesplněný.

Ale čakám na výzvu

vivatis2-

Láká mě to, ale bojím se.

Neotevře se mi padák a je po mně!

barnajka

Je to můj tajný sen, dosud nesplněný.

Jednou bych ráda :) Nejsem nadšenec do adrenalinových sportů, ale zrovna tohle mě vážně láká. Beru to taky jako jedinou cestu, jak se zbavit té své fobie z výšek. Jestli se jednou opravdu odvážím a Odpovědi budou ještě existovat, budu referovat, jaký to bylo :))

anonym

Ne, v žádném případě

Jikra

Je to můj tajný sen, dosud nesplněný.

Mucillinka

Ne, v žádném případě

Kerberus

Upraveno dle internetových stránek.