michal23

Odůvodni čárku ve větě : Moc divné, na mou věru.

Čárka ve větě

Nejlepší odpověď
annas

Spojení zastaralé, knižní, může se psát jako na mou věru nebo namouvěru.

Zkuste přemýšlet, můžete věty nějak jinak formulovat? Jaký mají slova „na mou věru“ vztah k první větě?

Další odpovědi
iceT

A slovíčka jako děkuji,pomoc a prosím neznáš?Myslím,že by ti uživatelé i poradili,ale bez toho rozkazovacího tónu v otázce.Nebo u jinak položené otázky…

anonym

Tak já to mám odůvodněno, protože jsem se ve škole učila a nechodila jsem hledat odpovědi na internet. Teď je řada na tobě. Tady úkoly za žáky neřešíme, takže se mrkni do knížky a projdi si, co teď ve škole probíráte.