Duvemblejt

Odtraněny všechny programy z PC

Hledám pořád důvod jak se mi mohli VŠECHNY programy z PC odtranit? Akorát mi zůstaly Prohlížeče a základní věci ve windows. Sem z toho hotovej.Mám podezdření na hackera ale mám tu pořád antivirus… ☹
Doplňuji:
baghira: ne všechny s instalací. Nepřihlásit.Nor­málně byl na internetu

Nejlepší odpověď
baghira

Zmizely programy, nebo jen ikony na ploše?
Nepřihlásil ses jako jiný uživatel? Cos dělal před tím, než ti to zmizlo?

Další odpovědi
casey

Predpokladam, ze je to domaci stroj a jsi i administrator pc, ne pouze uzivatel, nebo pc v praci, ktery je napr. v domene.

Jestli ano, tak je hacker asi jedina moznost. Samo od sebe se to stat nemuze. A antivirus je na hackery malo, je potreba mit i firewall. Ten ve win nestoji za mnoho.