citronxm

Odtah vozidla policii

Při nařizenem odtahu vozidla policii.Mi odtahovka autodružstva Frýdek -Místek poškodila auto.Auto bylo po nehodě zakliněno za předni napravu.Jak bylo natahováno na odtahovku tak se pravděpododně skřižila karoserie naskočila boule na zadnim blatniku. Kdo odpovidá za škodu?Policie nebo odtahovka.Odtah byl proveden po sepani předavaciho protokolu.
Doplňuji:
bohužel ani policista na sepsani nereagoval natož odtahovka ten nechtěl dat na sebe ani kontakt a tedˇ popirá i když policista to tedˇ dosvědčuje.

Nejlepší odpověď
NickD

Za odtah odpovídá odtahovka. V protokolu by mělo být uvedeno v jakém stavu auto bylo,případně i jaké mělo před odtahem poškození.
Zajistěte si důkazy o stavu před odtažením.

Další odpovědi
cukrar

citonxm, asi jste byl nakládání přítomen a ihned jste nechal vyhotovit zápis. Ihned jste upozornit do protokolu odtahovou službu a žádal o nápravu?
Za odtah odpovídá odtahovka.
Ať Vám policista dodá písemnou výpověď.

RAB

odtahovka