Avatar uživatele
Vroudenspil

Odsuzujete Skinheads nebo je berete jako ostatní lidi ? .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, chachar1922 před 3029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

skinheads, jako že jsou plešatý? ty mi nevaděj, ale u tebe bych se bál že mi vypíchneš oko..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
uccello

Beru je jako ostatní lidi. Měl jsem spolužáka skinheada a byl úplně v pohodě, tak nemám problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Su přírodní skin – a mám se rad…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

skinhead je široký pojem, nicméně já odsuzuji pouze lidi kteří dělají bordel, bez ohledu na to jak vypadají nebo jak si říkají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odsuzuji Skinheads tak, jak někdo odsuzuje pionýry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nevím, žádného osobně neznám, jediná holá lebka u nás doma jsem já.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Skinheads a punks jsou hudebně příbuzní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Proč bych měl odsuzovat?Takový Karel Hála uměl dělat šlágry! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nezáleží, jestli je člověk Skinhead nebo ne, ale jak se chová a jak je prospěšný pro společnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

haha, čo môže mať Brony proti skinheadom?

mne ostatné subkultúry nevadia......mne vadia trápne (,,hipsteri" ) a agresívne (rôzne gangy v subkultúrnom oblečení) pseudokultúry, ktoré robia zlé meno všetkým slušných ľudom s odlišným vkusom

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dale Cooper

Skinheads se zmenili. Z puvodni anglicke subkultury, zejmena z chudych, delnickych rodin, se z nich stali fasouni a rasisti a jako takove je nutne je odsuzovat. Skinheads maji kouzlo hlavne pro lidi s nizsim IQ, kteri potrebuji partu k tomu aby zakryli svoje osobni frustrace. Ale u pankacu je to podobne ( je zajimave, ze i punk vznikl z podobneho podhoubi jako hnuti Skinheads ), jen se pankaci vic venuji fetu a huleni a tak nejsou tolik agresivni jako pivem nasakle mozky holych lebek 😉 V podstate se ale jedna o dve strany teze mince, coz je znat i na hudbe, ktera je, v obou pripadech, primitivni. Punkeri jen mivaji lepsi texty.

Upravil/a: Dale Cooper

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek