Vroudenspil

Odsuzujete Skinheads nebo je berete jako ostatní lidi ? .

Nejlepší odpověď
bolak

skinheads, jako že jsou plešatý? ty mi nevaděj, ale u tebe bych se bál že mi vypíchneš oko..

Další odpovědi
uccello

Beru je jako ostatní lidi. Měl jsem spolužáka skinheada a byl úplně v pohodě, tak nemám problém.

gecco

Su přírodní skin – a mám se rad…

lukas.zmizik

skinhead je široký pojem, nicméně já odsuzuji pouze lidi kteří dělají bordel, bez ohledu na to jak vypadají nebo jak si říkají

anonym

Odsuzuji Skinheads tak, jak někdo odsuzuje pionýry.

Emefej

Nevím, žádného osobně neznám, jediná holá lebka u nás doma jsem já.

anonym

Skinheads a punks jsou hudebně příbuzní.

ten který je

Proč bych měl odsuzovat?Takový Karel Hála uměl dělat šlágry! 🙂

Rokio

Nezáleží, jestli je člověk Skinhead nebo ne, ale jak se chová a jak je prospěšný pro společnost.

Šidlo

haha, čo môže mať Brony proti skinheadom?

mne ostatné subkultúry nevadia......mne vadia trápne (,,hipsteri" ) a agresívne (rôzne gangy v subkultúrnom oblečení) pseudokultúry, ktoré robia zlé meno všetkým slušných ľudom s odlišným vkusom

Dale Cooper

Skinheads se zmenili. Z puvodni anglicke subkultury, zejmena z chudych, delnickych rodin, se z nich stali fasouni a rasisti a jako takove je nutne je odsuzovat. Skinheads maji kouzlo hlavne pro lidi s nizsim IQ, kteri potrebuji partu k tomu aby zakryli svoje osobni frustrace. Ale u pankacu je to podobne ( je zajimave, ze i punk vznikl z podobneho podhoubi jako hnuti Skinheads ), jen se pankaci vic venuji fetu a huleni a tak nejsou tolik agresivni jako pivem nasakle mozky holych lebek 😉 V podstate se ale jedna o dve strany teze mince, coz je znat i na hudbe, ktera je, v obou pripadech, primitivni. Punkeri jen mivaji lepsi texty.