krum

Odstraňování uzdičky mezi zuby

Budou mi odstraňovat uzdičku mezi zuby a dali mi vybrat (ať si do příště rozmyslím),jestli to chci odstranit chirurgicky nebo laserem,ale já vůbec nevím,co vybrat.Vůbec tomu nerozumím,tak kdyby se našel někdo,kdo s tím má zkušenost,bylo by to fajn.Děkuji za případné odpovědi

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych volila laser odpadá vyndání stehů a není to určitě bolestivé / i když každý má hranici bolesti jinde/

zkus se začíst zde
http://www.ro­dina.cz/nazor14977268­.htm

Další odpovědi
Drap

Osobně bych to nechal na stomatologovi. Pokud by i přesto nevybral on, volil bych klasickou, chirurgickou cestu

simonka

Dcera na to byla když jí bylo 7 let a jen jí to vyřízli a ani neplakala. Trvalo to chvíli a nic jsme neplatili, co vím za laser se platí a nemalou částku. Dcera byla v pohodě a po dvou hodinách už baštila. Opravdu záleží jen na vášem rozhodnutí.

quentos

mně to dělali zamlada klasicky pomocí lokálního umrtvení. Necítil jsem vůbec nic, přestože mi z huby tahali krvavé tampóny. Takže bych nebyl proti klasice ;{)> u laseru bych se bál, že jim ujede a schytaj to voči :{))>

ClaudinQaXxX

Já jsem byla na laseru, bylo to uplně v pohodě a stálo to 1100,–. Lepší něž vyndávat stehy a spousty krve kolem. quentos-měla jsem i ochranné brýle takže vypálení očí snad nehrozí .