Avatar uživatele
krum

Odstraňování uzdičky mezi zuby

Budou mi odstraňovat uzdičku mezi zuby a dali mi vybrat (ať si do příště rozmyslím),jestli to chci odstranit chirurgicky nebo laserem,ale já vůbec nevím,co vybrat.Vůbec tomu nerozumím,tak kdyby se našel někdo,kdo s tím má zkušenost,bylo by to fajn.Děkuji za případné odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4455 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já bych volila laser odpadá vyndání stehů a není to určitě bolestivé / i když každý má hranici bolesti jinde/

zkus se začíst zde
http://www.ro­dina.cz/nazor14977268­.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Osobně bych to nechal na stomatologovi. Pokud by i přesto nevybral on, volil bych klasickou, chirurgickou cestu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
simonka

Dcera na to byla když jí bylo 7 let a jen jí to vyřízli a ani neplakala. Trvalo to chvíli a nic jsme neplatili, co vím za laser se platí a nemalou částku. Dcera byla v pohodě a po dvou hodinách už baštila. Opravdu záleží jen na vášem rozhodnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

mně to dělali zamlada klasicky pomocí lokálního umrtvení. Necítil jsem vůbec nic, přestože mi z huby tahali krvavé tampóny. Takže bych nebyl proti klasice ;{)> u laseru bych se bál, že jim ujede a schytaj to voči :{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ClaudinQaXxX

Já jsem byla na laseru, bylo to uplně v pohodě a stálo to 1100,–. Lepší něž vyndávat stehy a spousty krve kolem. quentos-měla jsem i ochranné brýle takže vypálení očí snad nehrozí .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek