StreeHonzák

odstranění zpěvu z písniček

Chci se zeptat existuje vůbec nějakej program na odstranění zpěvu z písniček ? Scháním to už strašně dlouho tak kdybyste někdo věděl kde se to dá stáhnout nebo jen nějakou radu napište děkuji.

Odpovědi
dennis15

Vypni si repráky :). Promiň, ale já ti dám odkaz na opačný význam tvé otázky, tj. tento program umí stahovat videa z YouTube a může z něj stáhnout JEN ZVUK: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/zpraco­vani_videa/free-studio/download/?g[hledano]=&g[oz]=5­.0.2