Andreas

Odstranění viru z facebooku.

Kamarádka klikla na nějakou blbinu a chytla na facebooku vira který se sám dál rozesílá přátelům. Nevíte jak se dá odstranit?

Nejlepší odpověď
irij

pOKUD MÁ ZÁLOHOVANÉ PŮVODNÍ NASTAVENÍ, VRÁTIL BYCH VŠE ZPĚT K TOMUTO NASTAVENÍ. PŘIJDE SICE O VŠE , CO TAM DALA POZDĚJI, ALE POČ. BY MĚL BÝT ČISTÝ.mOŽNÁ ALE, ŽE NĚKDO ZDATNĚJŠÍ PORADÍ LÉPE.

Další odpovědi
Rohlik

Pravděpodobně to bude nějaká FB aplikace, takže ji stačí blokovat – najít aplikaci, která to dělá, jít na její FB profil a tam v pravé části dát „blokovat aplikaci“