Odstranění titulků – jak na to?

Stáhnul jsem si drsnej film A bude hůř jsou tam anglický titulky, zajímalo by mě jestli by se nedaly odstranit.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Stačí ve spodní části přelepit monitor izolačkou a nebudou vidět. Stejně jsou na černém pozadí a tak to kvalitu filmu nenaruší.
Pokud se film přehrává na DVD připojenému k televizi, musíš přelepit televizi.

Další odpovědi
Tombik

Pokud jsou titulky zabudované přímo ve filmu, musím vás zklamat. Pokud by ovšem byli umístěny jako externí soubor (.srt,.sub,.txt) tak je stačí smazat.