Avatar uživatele
kamila44444

Odstranění tetování

Dá se nějak odstranit tetování? Moc se mi to líbí, ale nedokážu si to na sobě představit ve stáří.. -_-

Zajímavá 0 před 3714 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano i tetování se dá dnes už odstranit. Odstranění však většinou bolí podstatně více než tetování a je několikrát dražší

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Ale pozor na barevné…Dnešní lasery dokážou odstranit pouze tmavé barvy, červené nebo zelené nedokáže odstranit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tetování lze odstranit poměrně ´snadno´ – bohužel ale tak, že je odstraněna tetovaná tkáň – je to bolestivé, zdlouhavé a drahé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajka.111

Já jsem si nechávala odstranit tetování na altos-klinika.cz a za mě super ! Hlavně přístup ! Opravdu mohu jedině doporučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maaty

Zdravím tak ano, v dnešní době se dá tetování odstranit už více způsoby a nejčastější je asi tímto způsobem https://odstraneni-tetovani-laserem.cz/ a pak ještě nějakým vyřezáváním kůže, ale to je prý bolestivé a zůstává po tom jizva. No, ale jestli máte starosti jak by tetování mohlo vypadat ve stáří tak vám ho vůbec nedoporučuji. Je lepší se nechat tetovat s tím, že je to napořád, sama mám 4 tetování a uvažuji o dalším.

Upravil/a: Maaty

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek