AShooter

Odstranění složky

Kamarád my před ICQ poslal nějaký soubor. Přenos dat se, ale nepodařil a v počítači zůstala složka ze kterou nejde nic dělat. Jak jí mam odstranit??
Doplňuji:
Složka hlásí: Soubor nelze odstranit: Ze zdrohového souboru nebo disku nelze číst..

Nejlepší odpověď
rynek878

doporučuji Vám si stáhnout a nainstalovat Unlocker,který se Vám objeví při kliknutí na jakýkoliv soubor či složku pravým tlačítkem.Dejte ukončit,či odemknout složku a potom pujde snadno odstranit.

link je zde:

Zdroj: http://www.sof­tpedia.com/get/Sys­tem/System-Miscellaneous/Un­locker.shtml

Další odpovědi
Gollumek.88

záleží na tom co ta složka při pokusu o smazání hlásí.

  1. může ji používat nějaký program – icq například
  2. nemáš oprávnění na její smazání – musel bys převzít její vlastnictví nebo se přidat do skupin zabezpečení a povolit si úplné řízení
  3. to bývá nejjednodušší řešení – odhlásit se z počítače a znova přihlásit (nebo restart pc)

ještě je možnost, že icq by se pokoušelo navázet spojení s tím přenosem tak by tu složku využívalo prakticky při jakémkoli spuštění. Musel bys vypnout icq, aby složku nepoužívalo, případně vypnout jej po startu windows.

Kdyby ani to nešlo, tak ještě možnost smazat aplikací třetí strany (což nebývá nejlepší řešení), nebo ji smazat v nouzovém režimu windows (po spuštění počítače mačkat klávesu F8 a vybrat Nouzový režim, načte se ti tvůj profil, nebo výběr profilů – přihlásíš se, nelekni se zobrazení, je to nouzové prostředí, neběží mnoho služeb, včetně například internetu (tedy síťovek), pokud nevybereš nouzový režim se sítí a pod. pro tuto akci vyber jen „nouzový režim“)

mnoho štěstí.