Sůwa

Odstranění reklamy z mailu

Mám mail účet na Seznamu a po pravé straně je pásek s reklamou, který částečně překrývá některý text. Jsem ochotna si to i přečíst, ale jak to odstraním, posuvník je až úplně dole. Děkuji
Doplňuji:
Já netrvám na úplném blokování reklamy, ale ráda bych ji odstranila aspoň pro přečtení textu. U běžných mailů se text vedle reklamy vejde, ale tohle náhodou byl nějaký průzkum IZIP. Když nepřečtu – neodpovím, jejich škoda.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jestli to dobře chápu, tak kvůli té reklamě je nějak blbě zobrazen posuvník, ano? Pak jsou tyhle možnosti:

  1. Zkusit jiný prohlížeč (např. IE → FF)
  2. Používat jiný mail(metoda samozřejmě na první pohled debilní, ale na druhou stranu musím říct, že seznam je fakt tragický, doporučuji gmail.com)
  3. Existují SW, které dokáží blokovat reklamní bannery, stačí dát do googlu: „blokování reklam“ a najdeš toho vagón, řešení pak je dobré zvolit podle používaného prohlížeče.

Další odpovědi
kenyrts

adblock plus Vám pomůže,zde si vyberte dle svého prohlížeče:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=0&oq=adbloc­k+plus&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ403&q=ad­block+plus

Michal Kole

To asi nepůjde, z reklamy je Seznam živen.
Doplňuji:
Já myslím, že používání programů, pro blokování reklam je nezákonné, minimálně v souladu s podmínkami o používání emailu a seznam Vám ho může pak i zrušit

MacChill

napadá mě napsat na podporu seznamu ať to trochu fixnou

RomanP

nepoužívat Seznam