Liki Nek

Jak na odstranění lepidla, když jsem si na iPad nalepil dřevěný sticker (samolepku ze dřeva přes celá záda)?

Dobrý den, chci se zeptat. Zhruba před 6 měsíci jsem si na iPad nalepil dřevěný sticker (samolepku ze dřeva přes celá záda).
Nyní bych ho však chtěl odstranit. Je tam nalepený nějakým lepidlem (ne, jaké to je jsem při nalepování opravdu nezkoumal), ale zároveň nechci sticker zníčit. Nevíte jak ho nějak šetrně odlepit, aby nedošlo k zníčení iPadu či stickeru.
Díky moc :)

Odpovědi
Adula.57

Bez zničení se to bohužel neobejde.