Terisek

Odstranění chloupků nad rty laserem

Máte někdo zkušenost s odstraněním chloupků nad rty laserem? Prosím podrobnosti (Musí se to opakovat víckrát? Funguje to? Není potom místo červené?)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zkušenost má moje známá,tmavé chloupky reagují,po čase se jejich růst omezí,musíte jít několikrát,v tom místě to dost bolí.Podle citlivosti pleti může být místo podrážděné,ale po několika hodinách zčervenání odezní.Ona má víc těch světlých,ty jí rostou pořát,nachává si je depilovat teplým voskem na kosmetice.