Pokročilý

Odstranění bradavic

Zdravím všechny,neznáte někdo nějaký účinný recept na trvalé odstranění bradavic?Konkrétně na prstech u nohou.Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Lápis fungoval, ale už se neprodává. Doporučuji např.kousek čerstvého česneku zalepit na bradavičku, aby se nepohnul. Lépe třeba přes noc a opakovaně. Pozor a to, pokud se sesmekne na pokožku mimo, kůže se spálí a utvoří se puchýř. Já jsem vystřihovala v náplasti dírku pro bradavici a teprve na to jsem pokládala a česnek. R.

Další odpovědi:

Pokročilý

Starý recept našich prababiček říká, že nejlepší je potírat je neustále školní křídou.Ovšem na prstech nohou to asi bude problém. Na prstech ruky to funguje bezvadně.(jedná se o bradavice zvané "kuřiřiťky"). Nevím, jestli to je oficiální název. Vím, že se objevují v pubertě a potom stejně nakonec mizí samy.

Pokročilý

Moje babička si vždy na to dávala citron, ale jen na noc

Doktorka mi napsala Duofilm je to roztok k potreni,asi po 6x odpala a to byla na trislech.pujcil jsem roztok i kamaradovi a tez uspesne

Zdroj: zdenek

Existuje prostředek,jmenuje se Lápis. Nejlépe ovšem funguje profík-kožař.

jít ke kožnímu a ten ti je vypálí,mně už je vypalovali,když mi bylo 6

Jestli můžu také poradit,jděte na kožní a nechte si předepsat(už si nevzpomínám na název)Léky od lékaře jsou velice účinné.Volně prodejné léky jsou drahé a nemusí vždy dobře účinkovat.Také jsem měla problémy,nakoupila jsem v lékárně co se dalo, ale nakonec jsem skončila u lékaře a úspěšně.

Stříbrný

Jděte ke kožaři,nebo na chirurgii.Lapis je dobrá věc,viděl jsem i reklamu na nějaký přípravek v televizi,ale dobrý doktor pomůže nejlépe.Malé děti dokonce zaháněli bradavice křičením na ně.Chirurg by měl odstranit mateční bradavici a je klid.Kožní lékař napíše pravděpodobně nějakou mast.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.