Odstranění aktualizace

jak odstranit aktualizaci KB 2360131 programem přidat odebrat prograny nejde odstranit jak se nainstalovala je mě záhadou dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
led

V programe pridať odobrať programy si označte „zobrazit aktualizace“, nájdite si konkrétnu aktualizáciu a môžte odstrániť.
Ide o update k Internet Expoleru, takže by som to neodstraňovala.
V nastavení Windows si zakážte automatické aktualizácie, ponechajte si na vašej voľbe, čo budete aktualizovať (tiež to nie je doporučené)