Avatar uživatele
Natee

Odstěhovali byste se do zahraničí? (Kam?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jendahun před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jendahun

Ano, ale nejsou peníze!

Okamžitě.Bohužel neumím řeči a nemám peníze.Kdo uteče z této republiky rychle a hned,ten vyhraje.moje představa je už pár roků tady:
http://www.fran­couzskapolyne­sie.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

Ano, ale za nějakých podmínek.

Někde za smysluplnou, motivující práci kde se dá dožit v relativním klidu bez nekonečného stresu, nejistoty a obav z budoucnosti, a kde žijí normální lidé. Tato země se jmenuje Utopie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Jiná možnost

11 dní stará otázka, používej modrou lištu http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-sen-zit-v-jine-zemi-nez-v-cesku-slovensku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toga

Ano!

A velmi ráda. Zatím jsem, ale mladá nebo by se také dalo říct malá (nejsem ještě ani dospělá XD). No ale ráda bych se jednou odstěhovala do USA popřípadě na Nová Zéland nebo do Anglie. Tak uvidíme :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Ano!

Jsem téhož názoru, jako jendahun. Pryč, co nejrychleji. Jendo, držím ti palce, ať se ti to podaří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Ano, ale za nějakých podmínek.

A to na Slovensko nebo Turecko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misus

Ne, ale na pár měsíců tam bydlet..

líbí se mi v Česku!!!!! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Jiná možnost

Jen bych tam jela na nějaký čas – ne se tam odstěhovat trvale. I když, pokud by se mi tam líbilo…:) Chtěla bych se kouknout do Irska, Norska, Švýcarska a do jiných severnějších států.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, ale za nějakých podmínek.

Do Anglie či Kanady za předpokladu, že nejsem české národnosti. A neměl žádné vazby na vlast.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ano!

Jednou…už to plánuju hrozně dlouho…odjedu někam one way ticket do pralesa, kde budu žít.
Udělám to ze dne na den, nikomu to předem neoznámím, nevezmu si sebou vůbec nic, všechny věci tu nechám ležet na svým místě tak jako vždycky a pak prostě puf…zmizím, a už se nikdy nevrátím :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Jiná možnost

samozřejmě tak kdyby mi bylo tak o 25let méně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Ano, ale za nějakých podmínek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek