Natee

Odstěhovali byste se do zahraničí? (Kam?)

Nejlepší odpověď
jendahun

Ano, ale nejsou peníze!

Okamžitě.Bohužel neumím řeči a nemám peníze.Kdo uteče z této republiky rychle a hned,ten vyhraje.moje představa je už pár roků tady:
http://www.fran­couzskapolyne­sie.cz/

Další odpovědi
lexx

Ano, ale za nějakých podmínek.

Někde za smysluplnou, motivující práci kde se dá dožit v relativním klidu bez nekonečného stresu, nejistoty a obav z budoucnosti, a kde žijí normální lidé. Tato země se jmenuje Utopie.

štamgast

Jiná možnost

11 dní stará otázka, používej modrou lištu http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-sen-zit-v-jine-zemi-nez-v-cesku-slovensku

Toga

Ano!

A velmi ráda. Zatím jsem, ale mladá nebo by se také dalo říct malá (nejsem ještě ani dospělá XD). No ale ráda bych se jednou odstěhovala do USA popřípadě na Nová Zéland nebo do Anglie. Tak uvidíme :)

rosinka

Ano!

Jsem téhož názoru, jako jendahun. Pryč, co nejrychleji. Jendo, držím ti palce, ať se ti to podaří.

DusanOrlik

Ano, ale za nějakých podmínek.

A to na Slovensko nebo Turecko

misus

Ne, ale na pár měsíců tam bydlet..

líbí se mi v Česku!!!!! :D

samicek333

Jiná možnost

Jen bych tam jela na nějaký čas – ne se tam odstěhovat trvale. I když, pokud by se mi tam líbilo…:) Chtěla bych se kouknout do Irska, Norska, Švýcarska a do jiných severnějších států.

anonym

Ano, ale za nějakých podmínek.

Do Anglie či Kanady za předpokladu, že nejsem české národnosti. A neměl žádné vazby na vlast.

bolak

Ano!

Jednou…už to plánuju hrozně dlouho…odjedu někam one way ticket do pralesa, kde budu žít.
Udělám to ze dne na den, nikomu to předem neoznámím, nevezmu si sebou vůbec nic, všechny věci tu nechám ležet na svým místě tak jako vždycky a pak prostě puf…zmizím, a už se nikdy nevrátím :)

MILAN1961

Jiná možnost

samozřejmě tak kdyby mi bylo tak o 25let méně

Meropa

Ano, ale za nějakých podmínek.