RQLM

Odsoudili byste osobu sobě blízkou po zjištění, že si stahuje do počítače pornografii?

Jak byste se k takovému blízkému člověku zachovali? a jaký je váš názor na pornografii? co říkáte na tzv. SM (BDSM, svazování, atp.)?

Nejlepší odpověď
barnajka

Proti gustu… :)

Pokud si ta blízká osoba nedává SM fotky jako tapetu na náš společný počítač a nebo si takhle zaměřenými plakáty „nezdobí“ náš společný záchůdek, pak je mi celkem fuk, co dělá. I kdyby to byl přímo partner. Jestli ale má tyhle choutky, chtěla bych o tom vědět. Když se mi narovinu svěří a vysvětlí, co se mu na tom tak líbí a proč to „potřebuje“, asi bych s tím problém neměla. Nesmí to osvšm být nic, co je na hraně zákona: pedofilie, zoofilie, nekrofilie,… To bych asi dala ultimátum: buď konzultace s odborníkem, potažmo léčba – a nebo šmytec, končím s tebou. Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhýho. Nemohla bych žít ve věčným strachu, jestli a kdy se v tom člověku jeho perverzní tendence zvrtnou.

Jen tak mimochodem – nestačím se občas divit, co všechno se najde na ulozto.cz. Někdy hledám něco – a objevím úplně něco jinýho. Našla jsem tímhle způsobem SPOUSTU porno videí s dětmi i zvířaty a bylo to fakt nechutný. Nechápu jak je možný, že ty prasáky, co tyhle videa na server nahrávají, nikdo nenahlásí, nevypátrá – a nezavře :/

Další odpovědi
tuCZek

Myslím si že to je soukromá věc a nic proti tomu nemám – pokud je to v mezích zákona.
…a pokud to stahuje do svýho počítače :)

roxy52

Někdo má rád porno,já zase třeba smažáka s tatarkou…ať má rád každý kdo a co chce.