Duvemblejt

Odškodné – Varikokéla

Zdravím , mohl bych požadovat odškodné za dobře neprovedenou operaci? Trpím tím od 5 let ,teď mi je 15 a už to je docela dost dlouho , podstoupil jsem 4–5 operací a o prázdninách mám jít asi na další , stejný případ..

Odpovědi
bolak

A ty máš nějakej důkaz že operace byla provedena nedobře? :) Varikokéla se vrací jak bumerang, to je známá věc, to je jak kdybys chtěl odškodný po onkologovi, že se ti rakovina vrátila…