Odrazují vás některé reklamy od prezentovaného výrobku?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano, (téměř) všechny.
Dokonce natolik, že instruuji své dcery,
aby mi nikdy nic z výrobků nabízených v reklamě nepořizovaly.

Další odpovědi
Sůwa

Nejsou jen reklamy v TV a už dávno neplatí, že reklama je pouze na výrobky, které by se bez ní neprodaly. Naopak, reklama často upozorní na zajímavé výrobky, kterých by si jinak zákazník nevšiml.
Připomnělo mi to zde umístěnou reklamu na AKU vrtačku / šroubovák Lion, která mi skvěle slouží a když jsem tu na to upozornila, někdo mi to přičinlivě smazal, ačkoliv právě z reklam má zdejší admin prospěch 🙂

zjentek

Od toho, co potřebuješ k životu, tě nic neodradí. Po tu chvíli, co jsi tady, jsou to převážně: voda, teplá deka, miska na jídlo a pár oděvů. A něco do misky ..ale to jídlo, co ti stačí k přežití, v reklamě stejně nenajdeš ,)
Doplňuji:
doufám, že tam najdeš souvislost s dotazem ,)

anonym

Naprosto shodný postoj s ivzez. Co potřebuje drahou reklamu, většinou nestojí za nic.
Na některé reklamy se sice podívám, ale víceméně jen pro to, abych si ujasnila, jak velké pitomce ze spotřebitelů má zase někdo zapotřebí udělat.

marci1

Ano odrazují. Reklamy nesleduji.

Mám takovou povahu, že když mě někdo něco vnucuje tak si to z trucu nevezmu i kdybych to chtěl. Taková Alza to se svýma reklamama a zeleným otravným nesmyslem dotáhla k dokonalosti.

mosoj

Když jdou reklamy v TV zavírám oči, někdy i odejdu. V tu chvilku je mi na záchodě lépe.

anonym

Ano,jak vidim reklamu,ihned pryc od toho, mohu rict ,ze jsou mi odporne, je to vymivani mozku, muzete si vsimnout,jak jsou reklamy agresivni, konkurence je tvrda, kazdy chce dnes prodavat a poradne se napakovat bez ohledu na ostatni, nejhorsi jsou reklamy zneuzivajici deti.

panxnotdead

Ano, třeba taková George Clooney je tady!! nebo reklama na Airways jsou nesmírně trapné

Hamon

Nejen od výrobku. Nedávno jsem koukal na zajímavou pracovní nabídku, ale šlo o vývoj pro obchod Alza a pro ten pracovat nebudu opravdu nikdy – právě kvůli jejich zelenému ukřičenému nesmyslu – http://www.rou­ming.cz/roumin­gShow.php?file=ze­lena_svine.jpg

zjentek

sůva, nemáš machrovat s cizími produkty ..máš si vyrobit svůj vánoční stromek a machrovat třeba s ním ,)

Sůwa

Neboj, do příštích Vánoc to stihnu a to budeš teprve zírat… 🙂