bolak

Odrazilo by se nějak na zdravotním stavu člověka, kdyby žil celý život v prostředí o stálé teplotě 25°C?

Dejme tomu kdyby nikdy nebyl venku, ale žil by v obrovském komplexu kde by byla nastavena stálá teplota, která by se nikdy neměnila? Mělo by to nějaký dopad například na cévní systém, když se ví že cévy se změnou teplot roztahují nebo stahují, čímž se posiluje cévní stěna? Bylo by možné že v důsledku stálé vyšší teploty by byl cévní systém oslaben natolik že by to způsobilo zdravotní potíže vaskulárního charakteru?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano odrazilo. Člověk by nebyl otužilý a jeho imunitní systém by byl slabší vůči člověku žijícímu v normálním prostředí.

Další odpovědi
Marta242

Neodrazilo by se na zdravotním stavu