Avatar uživatele
horke-kakao

Odpustili byste tohle holce?

Stalo se mi to, psala jsem si s dvěma klukama naráz, poté se s oběma vídala v realitě. Ten kluk co jsem mu to řekla, že se vídám s jiným, tak jsme se pak přestali bavit (ale ani tak ne skrze toto), ale ted jsme s odstupem čase zas navázali kontakt, já už jsem zase dávno single. Odpustili byste holce, že vám zatajovala, že už se měsíc vídá s někým jiným? respektive hodili byste to za hlavu? Tehdy jsem si myslela,že to s tím druhým bude vážné, ale nakonec to neklaplo. Ještě je asi důležitý říct, že tomu klukovi tehdy na našem vztahu moc nezáleželo a říkal, že jsme dost odlišní, ale říkám si,že kdyby mi odpustil toto a začali bychom nanovo, tak bychom si ještě mohli rozumět

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Beer4Real před 3732 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

ano odpustila bych to jste ještě mladí
takových situací ještě zažijete moc a
moc..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Nevím. To záleží na okolnostech. Pokud jsi mu přímo nelhala…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Banshee

Podívej se na to z té druhé stránky. Kdyby ti to udělal on, odpustila by jsi mu? Podle toho bych se rozhodovala já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4512

Když jsi ho zradila, tak záleží na tom, jestli tě opravdu miluje, nebo ne. Pokud ne, tak si myslím, že to nebude jednoduchý 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ne,taky by se mi nelíbilo,kdyby se můj potencionální partner vídal s jinou holkou a defakto se rozhodoval,jestli já nebo tamta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek