Odpustili byste tohle holce?

Stalo se mi to, psala jsem si s dvěma klukama naráz, poté se s oběma vídala v realitě. Ten kluk co jsem mu to řekla, že se vídám s jiným, tak jsme se pak přestali bavit (ale ani tak ne skrze toto), ale ted jsme s odstupem čase zas navázali kontakt, já už jsem zase dávno single. Odpustili byste holce, že vám zatajovala, že už se měsíc vídá s někým jiným? respektive hodili byste to za hlavu? Tehdy jsem si myslela,že to s tím druhým bude vážné, ale nakonec to neklaplo. Ještě je asi důležitý říct, že tomu klukovi tehdy na našem vztahu moc nezáleželo a říkal, že jsme dost odlišní, ale říkám si,že kdyby mi odpustil toto a začali bychom nanovo, tak bychom si ještě mohli rozumět

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ano odpustila bych to jste ještě mladí
takových situací ještě zažijete moc a
moc..

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím. To záleží na okolnostech. Pokud jsi mu přímo nelhala....

Pokročilý

Podívej se na to z té druhé stránky. Kdyby ti to udělal on, odpustila by jsi mu? Podle toho bych se rozhodovala já.

Když jsi ho zradila, tak záleží na tom, jestli tě opravdu miluje, nebo ne. Pokud ne, tak si myslím, že to nebude jednoduchý :-)

Ne.

Zlatý

Ne,taky by se mi nelíbilo,kdyby se můj potencionální partner vídal s jinou holkou a defakto se rozhodoval,jestli já nebo tamta.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.