ReHu

Odpovídáte na SMS co nejdřív to jde nebo třeba až za pár dní?

Nejlepší odpověď
quentos

okamžitě … to by mi odesílatel moh rovnou napsat dopis, SMS by přišly o svou hlavní výhodu ;{)>

Další odpovědi
rybíz

Pokud to jde, tak hned.

mojitek

Odpovedet na textovku az za par dni? Za prvy je to neslusnost a za druhy tim vam dotycny dava najevo jak moc jste u nej v cene.Pokud nema zavazny duvod,tak bych uz ho nekontaktoval.

Miroslavst

Hned jak je to možné. Copak, dostal jsem smsku?

salsa verde

většinou hned ale pokud si potřebuju odpověď promyslet tak to chvíli trvá ale na dny se to počítat nedá. Ale fakt je že když mi neodpoví někdo hned tak mně to štve.

iceT

Prakticky ihned,za par dni to uz stejne nema smysl odpovidat.

GM

Jako odpověď na SMS většinou hned volám zpět, není to tak pracné a je to rychlejší. Jsem líná psát.

ladyhawke

Někdy nechám odpověď trochu uležet, než ji odešlu, pokud to není akutní záležitost. Jsou i případy, kdy odpovídám za pár dní. Jinak většinou obratem, dle tech. možností..