Avatar uživatele
Amie

Odpovídáte na otázky různě nebo se spíše specifikujete na určité téma?

Doplňuji:
Já osobně jsem neurčitá – na co vím odpověď a můžu poradit, ráda poradím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Amie

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, briketka10 před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

tak i tak. „Moje parketa“ jsou jazyky – angličtina, němčina, čeština – , do určité (středoškolské) úrovně i matematika, no a co se týče toho ostatního – jak říká kolegyně, když vím, poradím, když tomu nerozumím, tak se do toho nepletu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Samozřejmě, nejraději odpovídám na otázky, kdy nemusím nic nikde hledat. A ty jsou většinou specifické.
Pak na otázky všeobecného charakteru nebo lehce nalezené odpovědi na netu a jsou pochopitelně i takové, o kterých nevím vůbec nic. Těm se proto vyhýbám 😁.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marťa382

Procházím otázky a na co vím odpověď, nebo chci říct svůj názor, tak odpovím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Amie, i to už se tu řešilo. Odpovídám na „svá“ témata a na otázky všeobecné. Nepletu se do techniky – s tou nejsem kamarádka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nejraději na chytré, zajímavé a slušné. 🙂
A hlavně na ty, jejichž odpovědí jsem si jistá nebo jsou z mého oboru. Ráda se podělím o své zkušenosti nebo informace. Některé otázky jsou vtipné, jiné k zamyšlení a baví mne na ně nejen odpovídat, ale dozvídat se i názory dalších kolegů. Ráda pomohu, když je mi třeba jasné, že někdo neumí moc dobře hledat v internetu – ale nikdy ne prvoplánově.
Jen mne štve, že tento Matrix nepřenáší i pocity. Arogantní otázka (odpověď) se pak od té lehce sarkastické (bez odpovídajícího tónu a mimiky) rozlišuje jen velmi těžko a může dojít k nedorozumění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jsem na tom jako Ty s čím umím poradit, poradím..
ale nijak zvášť se nespecifikuji, baví mě všechny druhy otázek ráda se pobavím jinak bych se strašně nudila takže bych sem asi nechodila.

ale neodpovídám na otázky typu domácích úkolů..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AnnieAnnie

Projíždím otázky náhodně a když narazím na nějakou otázku, kterou jsem schopna zodpovědět, tak napíšu odpověď a doufám, že pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek