Odpovídáte na otázky i od anonymů???

Za tu dobu co jsem tu jsem setkala s názorem, že ten kdo odpovídá na otázky anonyma, si tu otázku jako anonym vlastně napíše sám, ale na druhou stranu jsem se setkala s názorem, který napsal uživatel Bumbes, že on odpovídá i na otázky anonymů, jelikož se nehoní za body,,,tak jak to vlastně je????

Rada pro dnešní den zní,,,,"Neodpo­vídejte na žádné otázky, nemůže Vám pak následně být vyčteno, že se honíte za body, případně, že se snažíte ostatním dokázat, jak moc jste v daném oboru dobří…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-nektere-posilaji-otazky-aby-si-samy-odpovedely

Přeji vám všem hezký den,kdo nechce zabíjet čas u počítače ať jde ven…Pa
Doplňuji:
No já odpovídám na co se mi zrovna chce a také podle toho jestli mám čas(abych zvládla podat pokud možno vyčerpávající odpověď),dokonce označím i anonymovu otázku za zajímavou(ale to by také mohlo být asi zavádějící),jen aby mě někdo nenařknul, že ji označuji, jelikož jsem si ji sama položila, tak abych nezapomněla, že na ni chci odpovědět, že??

Není to tu prostě jednoduché…

Bubco,,,a jak se pozná honič od nehoniče??? Vykazují nějaké specifické znaky????

Nejlepší odpověď
rynek878

Já ven nepůjdu,protože u nás leje jako z konve,ale co se týče anonymů,tak pokud to je smysluplná otázka,tak velice rád odpovím,ale když to je odkaz na web a otázka je co vy na to,tak to přehlížím jako družstevní lány.

Další odpovědi
annas

Já občas odpovídám, protože jde většinou o odborné otázky. Ty nejsou tolik zajímavé. I je označím, protože jsou třeba z mého oboru.

Máte pravdu, Kropítko, já jsem byla nařčena, že si otázky vkládám sama, abych si na ně sama odpověděla. Sama se prý rovněž boduji, i když všichni uživatelé, o nichž dostanu body, jsou aktivní … Vložím pět otázek, prý tak znesnadňuji hledání … Co dodat?

Na někom je všechno víc vidět…

Škoda že většinou nikdo jiný na odborný dotaz nereaguje. Totiž odpověď se nenajde na internetu, ale v odborné literatuře a ještě něco je k tomu potřeba …

Odpověděla jsem na otázku z českého jazyka a dotyčný mě nařkl, že se předvádím, že mám někam táhnout… Lepší je diskutovat, tam aspoň tolik nenarazíte …

anonym

odpovídám na otázky i od anonymů a do ted mě nenapadlo spojení že si někdo vloží bezejmeně otázku aby si pak jako registrovaný odpověděl

led

Ale ano, aj anonym máva niekedy zaujímavú otázku.
Rynku, kľudne si vezmite dáždnik, vonku je aj v daˇždi krásne 🙂

K „honičom“
majú jednu zaujímavú vlastnosť, sú namyslení a ak neodpoviete podľa ich predstáv, začnú vás verejne urážať, prípadne posielať urážlivé emaily

Miroslavst

Odpovídám i na otázky anonymů.
Je mi jedno jestli otázku položí ten nebo onen. Pokud vím odpověď nebo se mi prostě chce, tak odpovím.
Jo a ven za chvíli půjdu.

hanulka11

Odpovím na otázku, na kterou mám odpověď -o body mi vůbec nejde.

Michal Kole

Pokud vím rád odpovím, bez ohledu kdo dotaz položí.

Mili @

Pokud vím nebo zjistím, tak odpovím…
Např. na dotaz -
„Dcera 15 let má podezření na helikobakterii, mám mít strach? Čekáme na výsledky odběrů krve.“ -
jsem si našla odpoveď a napsala ji.
Někdy i ANONYM potřebuje odpověď, a třeba je to výjimečně, tak proč by se měl registrovat…
a třeba paní neumí nebo neví kde hledat…
Doplňuji:
Pěkná pitomost: odhlásit se, napsat otázku, přihlásit se, odpovědět si, odhlásit se, napsat si otázku, přihlásit se......a tak pořád dokola…????
to by musel být cvok, kdo by tohle dělal!

anonym

Jóó – honiči.Bodů,sa­mozřejmě.Když to někomu za to stojí,takhle se štvát,jeho věc.
Když má otázka smysl,pro mě,odpovím.
Odpovídání na vlastní otázky – aby – mi připadá dost podobné samohaně.
Doplňuji:
Honiči od nehoničů? Jak se poznají?
To není tak těžké,honiči bývají obvykle udýchaní.

ReHu

Pokud vím, odpovím 🙂.
Není to jedno, jestli tazatel je či není anonym?