9 řemesel

Odpovídali jste tu někdo poté,

co jste požili větší než malé množství alkoholu?Sám za sebe:Ano jednou,po oslavě v rodině,a dodnes toho velmi lituji..

Nejlepší odpověď
anonym

je to tak obvykly problem ze i gmail ma pro tyto ucely vychytavku,… pokud se snazite poslat pozde vecer email svemu sefovi nebo komukoliv z prace polozi vam serii dost slozitych logickych uloh, abyste nemeli sanci je vyresit jindy nez za strizliva 🙂

(samozrejme je to volitelna funkce, ale o jeji uzitecnosti nepochybuji)

Další odpovědi
Michal

Neodpovídal jsem pod vlivem alkoholu,ale to není dáno mou kázní,ale nemocí.A mimochoden veselé,byť ovíněné lidi mám rád.Všem nazdraví přeje Michal.

anonym

Nikdy,jsou tu ale tací,co budí dojem,že jsou nalití neustále.

straširybka

ne, protože když jsme opilá, mám lepší zábavu, ale možná to někdy vyzkouším, pak jsem totiž docela vtipná 😁 ale směju se tomu jen já 😁 můžete sem dát odkaz na opilou odpověď, ať se zasmějeme 🙂

anonym

DOBRÝ DEN. NA OTÁZKU ODPOVÍDÁM: NIKDY""" A V ŽIVOTĚ VŮBEC.---ZDRAVÍ VÁS---ZAJ-PO.

Zdroj: NIKOHO NEODSUZUJI I KDYBY TO UDĚLAL

quentos

pít ze zdravotních důvodů nemohu, takže to nehrozí ;{)> občas si dám sklenku vína nebo jedno pivo (což i doktorka říkala, že nevadí), ale to je tak celý, takže perly v podroušenosti ode mě nehrozí ;{)>

anonym

ne nikdy,a nikdy nebudu