annas

Odpovídají slova Marka Twaina jeho tvorbě? Máte i vy své sny?

„Nevzdávejte se nikdy svých snů. Když zmizí, budete dál existovat, ale přestanete žít."

Nejlepší odpověď
vagra

Mark Twain byl velký snílek.Nakonec jeho tvorba to také potvrzuje.
Doplňuji:
Zapoměl jsem dodat, že některé sny se mi podařilo splnit, ale jsou i takové o kterých vím, že se mi splnit už nepodaří.
Ale to snění, to je přece na tom to nejhezčí…

Další odpovědi
SajmonModer

Krása, krása. Měl pravdu.

hanulka11

Mnohdy je krásné snění lepší než realita. Já fakt sním ráda , ale stojím přitom nohama na zemi.

Hodně snů jsem si již splnila a zanedlouho si splním další .

led

Tieto slová by mali byť vytesané na Čo molung ma (Mount Everest), aby boli vidieť z celého sveta. Veď keby nebolo snívania, boli by sme ešte na stromoch, nebol by ani pokrok.
Mám šťastie, moja práca pomáha ľuďom snívať, hrá sa s ich fantáziou.