kamila44444

Odpoví mi prosím někdo do 10 minut?

Musím dělat prezentaci do AJ a je na město Cambridge.Nevím co tam mám už napsat, mám tam něco celkově o městě a o univerzitě.Pot­řebuji ještě nějakou památku nebo něco, o čem bych ještě mohla napsat .Je jedno co to je ale musí to být v Cambridge.Děkuji
Doplňuji:
Nemůžu najít žádnou památku, o které by se dalo napsat dobře a lehce anglicky.Musí to být napsáno v angličtině.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Cam­bridge

v češtině..

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Cam­bridge

v angličtině..

stačí ti to takto ??

Další odpovědi
venkovan

Kamilo, taková šikovná slečna a neumí si naklikat na internetu pár údajů o jednom městě a jeho okolí někde za kanálem?
To je fofr v odpovědi – co?
Ale když tak dej tam dovětek do otázky – víte o něčem, co běžně na internetu nenajdu nebo co stojí za pozornost, ale málo se o tom píše?
Otázka dostane třeba jiný nádech.

Terryle

Pochází odtamtud známá rocková skupina Pink Floyd. Jako zajímavost se to zmínit určitě dá…