relux

Odpovězte. Předem děkuji

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti ohledně práv, které se vztahují na dědictví. Na internetových stránkách jsem hledala právnici on-line zdarma a nic jsem nenašla. Ani se nedivím… Vnašem státě a zdarma? Odpovězte prosím, děkuji…

Nejlepší odpověď
anonym

Sem se vkládají přímo konkrétní otázky. Takže co potřebujete v souvislosti s dědictvím? Když to nepůjde napsat jinam, tak to napište do diskuse, nebo do interní pošty.

Další odpovědi
pusinka50

Asi je nás tady víc, kteří jsme si nějakým tím dědictvím prošli. Popiš problém a uvidí se

ReHu

Já jsem řešila dědictví přes advokáta.

Sůwa

Třeba tady : http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/
Je rozumné se poradit s právníkem, protože tady žádný odborník není a osobní zkušenosti by mohly být zavádějící a nepřesné. Jen si nejsem jista, jestli problematiku pozůstalosti lze řešit přes bezplatnou poradnu, tady bude spíš potřeba placená služba.

cukrar

vy asi neznáte skvělé poradny zdarma,
myslíte si, že právník se sezbou za hodinu …má čas a chuť radit zdarma.
Osobně jsem řešil spor při dědictví a používal intrenet. Hledal jsem v občanském zákoníku, a pak i dotaz na soud v HK. Velie mi pomohli v obecné rovině..

copak Vás trápí za problém?