SpeedyCZ

Odpovedi.cz vs. Poradte.cz

Tak co myslíte že je lepší poradna? Já myslím že odpovědi.cz…
Doplňuji:
A navíc Odpovedi.cz jsou mnohem přehlednější…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Odpovědi.cz jsou přehlednější, lépe se v nich dá vyznat. Na Poradte.cz jsem se ze začátku vůbec neorientovala. Teď už je to lepší.Na Odpovědi chodím častěji, ale i na Poradte.cz mne najdete :)

Další odpovědi
Miroslavst

Na doporučení jsem se podíval na poradte.cz a po prohlédnutí jsem zavřel a zůstal věrný na odpovědi.cz

anonym

Jednoznačně skvěle udělané stránky, příjemné prostředí je zde. Na Poradte.cz jsou odborné odpovědi a potřebuje-li někdo opravdu radu ohledně stavby nebo papírování kolem vozidel tak se ptát raději tam. Na koho se s tam můžete spolehnout je milancukrar®. Pro mě jsou Odpovědi.cz zajímavý „přístav“.