Hamon

Odpovědi.cz – nastavení: co přesně znamená „zasílat infomail“ a „zasílat zprávy ze schránky“?

Odpovědi
cochee

Infomail bude asi mail přímo od serveru, dejme tomu oznámení o novinkách atp. – z mých například: „Novinky na Odpovědi.cz , Rada: Jak předcházet rosení oken.“ nebo: „Odpovědi.cz: Smazana odpoved.“ Zprávy ze schránky jsou zprávy od uživatelů přes interní poštu serveru a zasílat znamená, že se budou přeposílat automaticky i na e-mailový účet, jímž jsi zde registrován.