Avatar uživatele
antík

odpovedi.cz jsou droga :D

Každý den přijdu k pc,zapnu odpovědi a kouknu se na otázky na kterých bych mohl poklábosit s lidmi ,a je to nakažlivé,že napíšete jakoukoliv otazku a lidi vám napíšou svůj názor bez cenzury,hmmm
Doplňuji:
sajmonmoder ty tvoje odpovědi jsou nbez cenzury :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2, SajmonModer, dědapetr před 4790 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

No, bez cenzury to tak úplně není. Teď mi admin smazal pár odpovědí a otázek, protže prý byly nevkusné a hanlivé. Takže sprostě nemluvit! :)
Doplňuji:
antík: No a právě proto tady dostávám od adminům přes hubu:)

Upravil/a: SajmonModer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Máš pravdu,je to droga..i když tady můžu být v týdnu až večer,ale o víkendu si sem odskakuju během vaření,úklidu atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Droga až tak né,ale zajimavé a poučné.A dá se na tom trávit čas který nepovažuji za stracený je to lepší jak vysedávat v hospodě.Takhle jsem z rodinou doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

droga určitě neee 🙂 jsem tady krátce, ale hlavně jsem našla celou řadu odpovědí na moje otázky 🙂 Přínosná mi je především kategorie PRÁVO A ZÁKONY (díky té jsem se sem na odpovědi.cz i dostala 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

jasně, droga to je. Já jsem momentálně v úspěšné odvykačce. Ale stejně se tu občas mihnu… tak čekám, že dojde k novému propuknutí závislosti.
Já jsem spíš závislá na odpovídání. Trošku egohoňka, asi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Asi ano, bude to takzvaná legálna droga – návyková látka. O tom by mohli hovoriť naši navrátilci. Odišli a návyk ich pritiahol späť.
Cenzúra?
V prvom rade by to mala byť autocenzúra, mali by sme si uvedomiť a pestovať svoj rodný jazyk. Než stlačím „odoslať“ aspoň raz si prečítať svoj text a opraviť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Bez přetvářky…JE TO DROGA…jak jednou ochutnáš- těžké je odvyknout.Nikdy jsem nebyla na ničem a nikom tak závislá.Ale myslím, že ta droga mi neškodí -naopak dozvídám se tolik věcí, že s tím nehodlám přestat.A když si uvědomím ,že před rokem a půl jsem pc neměla a nechtěla ho …Vše jsem se sama naučila a učím se stále a to mě šíleně BAVÍ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek