antík

odpovedi.cz jsou droga :D

Každý den přijdu k pc,zapnu odpovědi a kouknu se na otázky na kterých bych mohl poklábosit s lidmi ,a je to nakažlivé,že napíšete jakoukoliv otazku a lidi vám napíšou svůj názor bez cenzury,hmmm
Doplňuji:
sajmonmoder ty tvoje odpovědi jsou nbez cenzury :)

Odpovědi
SajmonModer

No, bez cenzury to tak úplně není. Teď mi admin smazal pár odpovědí a otázek, protže prý byly nevkusné a hanlivé. Takže sprostě nemluvit! :)
Doplňuji:
antík: No a právě proto tady dostávám od adminům přes hubu:)

hanny 2

Máš pravdu,je to droga..i když tady můžu být v týdnu až večer,ale o víkendu si sem odskakuju během vaření,úklidu atd.

dědapetr

Droga až tak né,ale zajimavé a poučné.A dá se na tom trávit čas který nepovažuji za stracený je to lepší jak vysedávat v hospodě.Takhle jsem z rodinou doma.

Pralinka1979

droga určitě neee 🙂 jsem tady krátce, ale hlavně jsem našla celou řadu odpovědí na moje otázky 🙂 Přínosná mi je především kategorie PRÁVO A ZÁKONY (díky té jsem se sem na odpovědi.cz i dostala 🙂

Terryle

jasně, droga to je. Já jsem momentálně v úspěšné odvykačce. Ale stejně se tu občas mihnu… tak čekám, že dojde k novému propuknutí závislosti.
Já jsem spíš závislá na odpovídání. Trošku egohoňka, asi.

led

Asi ano, bude to takzvaná legálna droga – návyková látka. O tom by mohli hovoriť naši navrátilci. Odišli a návyk ich pritiahol späť.
Cenzúra?
V prvom rade by to mala byť autocenzúra, mali by sme si uvedomiť a pestovať svoj rodný jazyk. Než stlačím „odoslať“ aspoň raz si prečítať svoj text a opraviť.

hanulka11

Bez přetvářky…JE TO DROGA…jak jednou ochutnáš- těžké je odvyknout.Nikdy jsem nebyla na ničem a nikom tak závislá.Ale myslím, že ta droga mi neškodí -naopak dozvídám se tolik věcí, že s tím nehodlám přestat.A když si uvědomím ,že před rokem a půl jsem pc neměla a nechtěla ho …Vše jsem se sama naučila a učím se stále a to mě šíleně BAVÍ.