Karfik

Odpovedi.cz & Google

Kolik by tu bylo dotazů, kdyby lidi uměli používat Google?
Proč ten samý dotaz píšou sem a nenapíšou ho rovnou do vyhledávače?

Doplňuji:
Souhlasím s quentosem.
Zčásti z nevědomosti, z části z lenosti, ale z hlavně asi kvůli exibicionismu a pozvednutí ega.
Nevšiml jsem si že by tu někdo psal o nutnosti rušení tohoto webu.

Nejlepší odpověď
quentos

někteří jsou líní hledat, jiní zase doufají, že dostanou hvězdičku za zajímavou otázku :{)>
pak jsou tací, kteří umějí používat Google jen částečně – něco si prostě nevygooglí.

Další odpovědi
Sůwa

Ono se všechno vygůglit nedá, jenže často jsou tu i naprosto nesprávné odkazy, možná právě pro ty hvězdičky a palečky. Všeobecně je tu nízká úroveň dotazů i odpovědí, na skutečně důležité otázky je třeba odpovědi hledat jinde… 🙂

Lamalam

Ani Google není vševědoucí.

Funna

zbyly by tu jen ty týkající se mezilidských vztahů a zamilovaných puberťáků…jinak se opravdu vše najít na netu…

anonym

Takže je nutnost tyto stránky zrušit ?! Pro co a pro koho tedy jsou , když se dá 99.9 % vygooglit ?!
Doplňuji:
A kolik by bylo otázek a odpovědí, kdyby je nějaký bezmozek nemazal.

zjentek

Proto, abys mohl se svým crazy dotazem na poradnu, když zrovna nepíšeš do google vyhledavače něco moudrého ..myslím, že kdyby lidé uměli dokonale surfovat či googlit (pokud by takový pojem mohl existovat), bylo by zde přesně tolik dotazů, kolik jich tady je a odpovědí zrovna tak, včetně těch tvých :o

anonym

Vygooglit se určitě nedají zkušenosti a praxe, potom také ne názory (ale ty by spíše měly patřit do zábavy).
Kdyby tu skončili žáčci se školním učivem, kdyby se otázky nesmyslně neopakovaly (jak zhubnu, jak ztloustnu, jak sbalím holku, kluka a podobně), tak bychom se dostali tak na třeti dotazů. Z těch by šlo určitě u většiny z nich najít odpověď na netu rychleji, než ji získají čekáním na odpověď zde. Odbourám-li exhibicionistické otázky a otázky, kterými tu někdo „honí body“. Tak se dostanu na 10–15% otázek, které by zde zůstaly. I tady platí, že kvantita není rozhodně ukazatelem kvality webu. Každá otázka zcela srozumitelně vypovídá o svém autorovi.
O nutnosti rušit Odpovědi.cz tu skutečně nikdo nepsal, barbakan vložil pouze anketu, kdo s ohledem na možnost vygooglit si informace na netu si myslí, že by se Odpovědi.cz měly zrušit. O tom ale nerozhodují uživatelé.

Jádrohlod

To se divím ,že Ti to ještě nikdo nesmazal , tak jako anketu.Inu , tam někde ležela ona pomyslná hranice demokracie a volnosti. Teda žádný Hyde Park.

anonym

Omlouvám se, ale měla tam být třetiNA. Poslední slabika mi vypadla.