roxy52

Odpovědi.cz

Jste někdo na odpovědích i v pracovní době ? Já jo,ale většinou když mám noční.

Nejlepší odpověď
kropitko

jestli se mateřská bere jako práce,tak jo..:-D

Jako polehčující okolnost uvádím,že mám pracovní dobu tím pádem 24 hodin
Doplňuji:
to eva,to já taky…ale je to tím,že ten čas u toho počítače strašně rychle utíká,najednou koukám a on už je večer..pro ty ostatní,samoz­řejmě,že stíhám uklízet,prát,(ne­žehlím),vařit a starat se o malou,jen tohle je jistý způsob,jak strávit čas,aniž bych musela běhat po vesnici a s drbnama drbat zbytek vesnice…toho jsem si už užila dost(nemám to ráda)..a tady mám pocit,že snad někomu mohu pomoci,na druhou stranu čekám pomoc od ostatních..je to bezva a budu se opakovat,když napíšu,že jsem ráda,že takové stránky vůbec vznikly..

Další odpovědi
panenka

Já ano jsem sice na mateřské ale svému manželovy dělám smlouvy,faktůry takže pokud nejsem na nějaké pracovní schůzce s manželem tak jsem na netu furt.

eva

Chtěla jsem napsat to samé co „kropitko“.Jen bych někdy potřebovala aby ten den měl hodin ještě víc 🙂 .

pekynka

Můžu i já? Svou první odpověď jsem poslala z práce, tehdy mi bylo opravdu mizerně a potřebovala jsem poradit a podpořit.Je tu spoustu lidí, kteří když už nic tak alespoň soucítí a je tu i spoustu lidí, kteří opravdu kvalifikovaně odpoví, moc všem děkuji. P.

martina1

Já jsem na mateřské a chodím pětkrát v měsíci sloužit do špitálu a tam není čas na net a navíc to máme myslím zakázáno.Jinak pokud děti spí,mám uklizeno,tak u kávy relaxnu na odpovědích.A maminy vědí,že toho času zrovna mnoho není:-(

Jahoda

Ano. Pracuji v Německu a na PC dělám různé smlouvy apod. Vždy mám zapnutý internet a na něm Odpovědi. Momentálně mám dovolenou, takže tu jsem často. 🙂

oskar

Jsme pod přísnou kontrolou.

GangstaHelper

Já jsem tu dvakrát zaskočil ze školy a to jsem měl tak 10 minut času. Nic jsem ale nenapsal – chce to klid.

vecernice

Jasně že jo,já jsem v pracovní době totiž pořád,ale naštěstí nemám šéfa.Taky tady nemůžu sedět vždycky.