Klarka000011

Poradíte vánoční dárek pro maminku a tatínka?

Dobrý den potřebovala bych do vánoc sehnat nějaký dárek pro mého tatínka a mou maminku. … Ten dárek pro laždého by mohl být do 100 kč. Také potřebuji vědět zda se dá taková nějaká levná věc koupit sv Shopping parku… Bydlíme totiž v Ostravě.Mojí mamince je 36 a mému tatínkovi je 37 let. Prosím odepište mi co nejdříve. nejlépe kdyby to šlo do zítřka tedy do 8.12.2015. Moc děkuji za rychlou odpověď a za váš čas :) Pěkný den Klárka :)

Nejlepší odpověď
redy

Ráda bych ti pomohla, ale čarovat neumím 🙂
Jsem sama zvědavá na rady, který dostaneš od uživatelů.

Tak nějak se mi vloudívá věc, vlastně dvě věci, čaj a svíčka 🙂

Promiň nemyslím to ve zlém 🙂

Další odpovědi
Drap

Pro tatínka, půllitr na pivo, křížovky,pokud chodí na ryby tak třeba háčky, pokud je kutil tak třeba vrtáky nebo sadu šroubků, pro kuřáka popelník, pokud má zahrádku, tak třeba nějaká semínka.

lexx

CD, ruční vercajk, kniha…to jsou trvalé hodnoty, vyjímečně (Lidl) se do rozpočtu vejdeš i když výběr bude nevelký…ale v Ostrave je marketů víc

Klarka000011

Všem tisíckrát moc děkuji.
jste fakt skvělí

ratava

…krém na ruce, tyčinka na rty, již avizovaná svíčka, bižuterie- různé náramky, korále se vejdou do 100.-, záložka do knihy, prostírání, klíčenka, měšec na drobné, fotorámeček (případnou fotku lze nechat vytisknout i na obyčejný papír na tiskárně…)…

… všechna velká města před vánocemi prodávají výrobky z chráněných dílen, cenově i do 100 Kč, stejně tak ve školkách a školách bývají různé akce s „jarmarkem“, kde se prodávají drobnosti do 100 kč…

Nebo můžete sumu sečíst a koupit společný dárek za 200.-, třeba mapu, kam jezdíte na dovolenou, společenskou hru pro celou rodinu, hezkou solničku…

Nebo ptačí budku s krmením a první/ druhý svátek vánoční jít společně do lesa/parku na procházku a budku pověsit…

Můžete koupit barvy a ze starých skleniček udělat hezké vázy, nebo skleničku na zubní kartáčky do koupelny, z tvarovací hmoty udělat jmenovky do květináčů…

Z pohledů (máte-li nějaké) udělat koláž, která pak může sloužit jako obraz. Místo pohledů můžete použít i mušle od moře, drobnosti, cokoliv, co bude připomínat vaše společné chvíle…

Klarka000011

Všem moc děkuji za odpovědi ;) určitě mi k něčemu budou a orientuji se podle nich :)
Všichni jste strašně hodní a laskaví.
Ještě jednou všem mockrát díky.Díky za váš čas :-*

Klarka000011

ratava dobrý nápad a moc vám děkuji :)
Super nápad moc se mi líbí.
Díky za Váš čas :-*

Klarka000011

Jj moc děkuji dobrý nápad 🙂 a pro mého tatínka?

ReHu

Kdybys počkala na další odpovědi,mohlo těch nápadů být víc a mohla je použít třeba při jiné příležitosti.

Klarka000011

No to jsem mohla :) a ty mi třeba něco nedoporučíš?

ReHu

Teď jsem přišla. Jen bych opakovala již zde napsané.
Můžeš ale ještě projít starší otázky a odpovědi.

Klarka000011

ReHu díky :)

Klarka000011

Aha Drap děkuji .) dobrý nápad :)