georgia

Odpověď pro Fortina

Proč jsem sama,samotinká?Pro­tože jsem ještě nepotkala toho pravého.
Doplňuji:
Víš,že si z toho nedělám opravdu nic.Je mi dobře samotné,sexu je dostatek

Nejlepší odpověď
quentos

já taky za 20 let hledání nenašel tu pravou, z toho si nic nedělej…

Další odpovědi
fortin

Nic strašného na světě není než se snažit vyřešit nevyřešitelné sám.

Zdroj: http://www.da­ilymotion.com/mi­kromega

panenka

V DNEŠNÍ DOBĚ JE ELICE TĚŽKÉ NAJÍT TOHO PRAVÝHO.POKUD BYLA ŽENA VDANÁ A MUŽ ŽENATÝ RADĚJI NĚKTEŘÍ ZŮSTANOU SAMI NEŽ SE ZNOVU SPÁLIT