ODPOVED na postup exekuce

s exekutorem jsem se spojila a pisemne mi potvrdil,ze dvakrat zadal soud o zaslani ,kde mu zadnou pravni moc na exekucni prikaz soud nezaslal az v lednu 2010 ,ze nabylo pravni moci dne 5.15.2009

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co je předmětem otázky????
Takže právní moc nenabylo a nikdy nenabude? 15. měsíc neznám. :D

Další odpovědi
standa

Já vaší ´otázce´ rozumím (asi proto, že jsem na ty vaše předchozí už odpovídal 🙂.

Bohužel máte smůlu, protože případnou škodu, která vám prodlením vznikla, nemůžete uplatňovat vůči soudu, který nejspíš nezaslal usnesení. Soud totiž nemá žádné lhůty pro odesílání svých rozhodnutí.

Jedině, pokud by se prokázalo, že usnesení soud odeslal, ale prokazatelnou vinou exekutora došlo k jeho ´zašantročení´…

Takže doporučuji, abyste se obrátila přímo na soud a ve své žádosti kromě jiného zdůvodnila proč se obracíte přímo na soud a ne na exekutora, kam jste jinak v běžných případech povinna se obracet.

Btw: datumem 5.15.2009 určitě myslíte 5.1.2009, že ? 🙂