davieva60

Odpověď na otázku

Když jsem odpovídala na otázky, po odeslání se mi objevilo hlášení „opravit odpověď“. Může mi někdo poradit, jak na to reagovat, nebo co s tím udělat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud na otázku ještě nikdo neodpověděl, můžeš ji upravit, cokoli s ní dělat nebo nechat být.
Pokud na ní už někdo odpověděl, můžeš jen doplnit otázku.
Abych ti ukázal příklad, klikni na svoji otázku a dej doplnit. Do doplnění napiš třeba. děkuji za odpovědi a už to bude jako doplnění-proč doplnění, protože už někdo-tedy já jsem reagoval.
To samé platí pro odpověď. Pokud mě nikdo neohodnotí palcem, můžu klidně jako teď cokoli dopsat. Jakmile bude odpověď ohodnocena, můžu ji pouze doplnit.
a ještě zajímavost. Jakmile doplníš otázku, přesune se na první místo jako by byla právě teď položena.

Další odpovědi
GangstaHelper

To neni hlášení, je to tlačítko. To je pokud byste si všimla, že jste napsala chybu, nebo chtěla něco přepsat, můžete použít toto tlačítko. Pokud dostanete za užitečnou odpověď palec, pak se funkce tlačítka změní na Doplnit odpověď, pak už můžete k současnému textu jen něco připsat, důvod je stejný jako u upravení.

panenka

To hlášení opravit odpověd znamená pokud odpovíte na nějakou otázku a uvidíte že jste třeba udělala překlep nebo budete chtít vaši odpověd doplnit kliknete na "opravit odpověd"a můžete jí změnit nebo doplnit.