odpověd Marti – V

Asi jste mě špatně pochopila!!! Samozřejmě, že si udělám akreditovaný kurz na
# nehty a vlasy, už jsem domluvená i na kurz depilace.
# Nenapadlo by mě dělat to ani jen tak doma na kamarádkách..to je asi jen
# takové hobby a na to já čas nyní nemám a po porodu ani mít nebudu!
# Salon by se měl otevírat samozřejmě až bude vše vyřízené, tzn. září, říjen 2010.
# Až bude miminko větší a já budu mít veškeré potřebné věci jak vyřízené, tak
# absolvované kurzy! na depilaci mi řekli, že kurz mít ani nemusím, ale pro svou
# potěchu si jej přeci udělám…takže si na moji nekvalitní práci jak píšete
# nebude potřeba stěžovat! Vše budu tak jak má být…úřady i kurzy!
# moje otázka spíše zněla: Stačí, když budu mít kurz na nehty (na to ŽL) – do toho
# zapadá depilace, jak jsem zjistila…a nebo musím mít i na solária… tudíž po
# přečtení vaší odpovědi jsme si nejspíš nerozuměli.

Nejlepší odpověď
MARTI-V

Tak to jsme si tedy opravdu nerozuměly,já už jsem se opravdu lekla 🙂
Pokud vás tedy zajímá ohledně ŽL,tak by vám mělo stačit jen jedno osvědčení,protože ŽL nebudete mít vydán jen např. na „salon-nehty“,ale prostě na salon ve kterém budete moci provozovat vše,na co budete mít osvědčení v tomto oboru.
Jak píšete,že do kurzu na nehty zapadá i depilace..tak to bych se ještě radši zeptala,protože moje sestra je nehtová designerka,ale spolu s tímto kurzem se dělá povinně jen manikůra a pedikůra,depilace ne.Tak aby vám to potom nechybělo.
Jsem ráda,že jsme si to takhle vysvětlily a přeju vám pevné nervy (protože ty při podnikání budete hooodně potřebovat-vím o čem mluvím!!) a hlavně zdravíčko vám i vašemu chlapečkovi!A taky vám přeju hodně sil,protože roční děťátko,které začíná první krůčky a k tomu podnik a chození do práce..to vám tedy nezávidim!Držte se a hodně štěstí!!:-)