igi

odpouští se nevěra .....odpusouštět se má a člověk by měl dostat šanci,ale co když není naposled ?udělá to znovu ????

Doplňuji:
DĚKUJI VŠEM ZA ODPOVĚDI

Nejlepší odpověď
pizlicka

kdyz se clovek rozhodne odpustit,musi byt na tolik silny,ze nebude nic partnerovi do budoucna pripominat,ani vycitat.a take musi pocitat s tim,ze se to opakovat muze.rozhodne by ten,ktery podvedl,mel usilovne znovu pestovat duveru,a udelat vse pro napravu.oba by si meli sednout,a hledat pricinu,proc se to stalo,a tu odstranit.man­zelstvi je týmová prace,ne jen jednoho.

Další odpovědi
odpomass

Já osobně nevěru neodpouštím a nikdy bych neodpustila. Ta „pachuť“ ve vztahu tam zůstane navždy. Každý ale musí vidět svoje priority…

anonym

Nevěra má vždy nějakou příčinu ve vztahu. Než mlčet a radějí si jít užívat bokem by bylo lepší si s partnerem promluvit narovinu a př. problém řešit. Jo když se ženská přestane o sebe starat a stane se z ní tlustý strejda s knírem, chlapa to zrovna dvakrát nepřitahuje. To pak může být láska silná jak chce, hovno z toho. To platí i opačně.

Sopka

Kdo jednou " zahne " zahne i při odpuštění opět to už má tak v hlavě / amigdale/,nas­tavený.
Týmovou spolupráci si mohu představit pouze v grupáči!

Sopka

dotaz na pizličku , a máš tu týmovou spolupráci na odstraňování nevěry nějak metodicky vypracovanou.
Takový blábol může nominovat pouze „pavián“ ti si grupu užívají společně!

pizlicka

manzelstvi je zalezitosti obou,sopko.co vic chces slyset?proto pisi-týmová spolupráce.pokud dva lide v manzelstvi nedelaji veci spolecne,ale kazdy sam za sebe,stava se z domacnosti bojiště.nemlu­vim,kdyz ma kazdy svuj konicek.mluvim o zasadnich vecech-spolecna cinnost,spolecne rozhodovani,vza­jemně si naslouchat,at­d.....ale to je na tvou hlavinku zrejme az moc slozité pochopit.uz samo za sebe mluvi,ze urazis druhe.