Pokročilý

odposlouchávaný telefon

jak zjitím, že je můj sice služební telefon odposloucháván. Může vůbec zaměstnavatel když mi dá služební mobil tento odposlouchávat a jak to zjistit
Doplňuji:
jedná se sice o služební telefon, ale je ho možno používat ipro soukromé účely. Pokud totiž přesáhnu určitý kredit tak zbytek doplácím srážkou ze mzdy. Takže nevím nevím zda mě může zaměstnavatel odposlouchávat. Asi bych chápala to sledování přes gps, ale odposlech to snad ne, ale fakt nevím proto se ptám

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že zaměstnavatel má právo odposlouchávat telefon - je to služební telefon a tak by měl být pouze určen pro služební účely.
Dokonce smartphony někteří zaměstnavatelé sledují pomocí GPSky, kde se právě nacházíte.
Návod jak zjistit, zda-li telefon odposloucháván najdete zde: http://bestpage.cz/…
Ale myslím si, že to není úplně 100%ně spolehlivé a jestli to funguje.

Další odpovědi:

Zlatý

No máš naivní představy.
To pracuješ na pozici Jamese Bonda ?

1. jednak nesmí.
2. jednak nemá potřebné vybavení, ledaže by vlastnil jednu z těch soukromých Agát které v naší maličké republice jezdí.
3.- Dnes nedostane bez soudního povolení záznam hovoru od operátora ani policie.

4. Agáta - http://soundcloud.com/…

Zlatý

Nemůže tě odposlouchávat!!! Odposlech můžou provádět pouze orgány činné v trestním řízení, jako je policie a GIBS, a to pouze se svolením soudu.

Bronzový

Odpovídám otázkou: jsi jen hypochondr, nebo, nedej Bože schizofrenik? Myslíš, že je někdo zvědavý na tvé soukromé telefony?

Diskuze k otázce

anonym

nechápu, jak tu někdo může odkazovat na volání do USA, volající si pak bude divit kolik zaplatí

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.