Avatar uživatele
EliškaG

odposlouchávaný telefon

jak zjitím, že je můj sice služební telefon odposloucháván. Může vůbec zaměstnavatel když mi dá služební mobil tento odposlouchávat a jak to zjistit
Doplňuji:
jedná se sice o služební telefon, ale je ho možno používat ipro soukromé účely. Pokud totiž přesáhnu určitý kredit tak zbytek doplácím srážkou ze mzdy. Takže nevím nevím zda mě může zaměstnavatel odposlouchávat. Asi bych chápala to sledování přes gps, ale odposlech to snad ne, ale fakt nevím proto se ptám

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Myslím, že zaměstnavatel má právo odposlouchávat telefon – je to služební telefon a tak by měl být pouze určen pro služební účely.
Dokonce smartphony někteří zaměstnavatelé sledují pomocí GPSky, kde se právě nacházíte.
Návod jak zjistit, zda-li telefon odposloucháván najdete zde: http://bestpa­ge.cz/komunika­ce.html
Ale myslím si, že to není úplně 100%ně spolehlivé a jestli to funguje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

No máš naivní představy.
To pracuješ na pozici Jamese Bonda ?

  1. jednak nesmí.
  2. jednak nemá potřebné vybavení, ledaže by vlastnil jednu z těch soukromých Agát které v naší maličké republice jezdí.

3.- Dnes nedostane bez soudního povolení záznam hovoru od operátora ani policie.

4. Agáta – http://soundclou­d.com/hlas-1/odposlechy-telefonu-systemy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Nemůže tě odposlouchávat!!! Odposlech můžou provádět pouze orgány činné v trestním řízení, jako je policie a GIBS, a to pouze se svolením soudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Odpovídám otázkou: jsi jen hypochondr, nebo, nedej Bože schizofrenik? Myslíš, že je někdo zvědavý na tvé soukromé telefony?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

nechápu, jak tu někdo může odkazovat na volání do USA, volající si pak bude divit kolik zaplatí

před 4177 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek