Odpočinková otázka: Čím se pokořenit, když se vařím v pokoji v 29,5 stupních? Lidojedi by si na mě pošmákli.

Ne ted vazne. Muze se takove vypejkani povazovat za amaterskou saunu? Docela se potim. Sprcha by bodla, ale sem lehce opilej a linej tam jit. Kdyz se budu vic potit, tak to bude zdravy pokud budu doplnovat tekutiny? Vice kolem a kolem v diskuzi. Jak se pecete vy ted doma? Mate nejaky recept pro kanibaly? Oni si vas najdou. Jste po vetru! :)

Nejlepší odpověď
gecco

Prosolenej seš, naloženej v pivu (nebo čem) taky – tak doporučuju sníst tak tři-čtyři paličky česneku…
😉
___
Sprcha, vlažná, je dobrá volba, více tekutin taky.
Já se „peču“ naloženej okurkovým salátem.
😉

Další odpovědi
Elk

Zaprvé, už bych se asi nesolil, pot je slaný až až. Nejdříve se pořádně namazat pravým olivovým olejem. Dále bych na sebe dal trochu sojovky a vorčestru. Po zaschnutí potřít česnekem, posypat bazalkou nechat odležet v lednici.
Pokud to nepomůže, tak do mrazáku ale pak už nebude potřeba čelit lidojedům, ale spíš lékařům. V lepším případě obvoďákovi, v horším psychiatrovi.
Další šance je, že lidojedi budou vegetariáni…

Lamalam

Do každého tělesného otvoru zasuň po stroužku česneku, popřípadě čili papričku.

anonym

Mam zpravy od FBI, ze kanibalove ve vetsi skupine upustili Afriku a dorazi do CR kolem devate, protoze pry se k nim donesla vune spalene kuze mistnich cechu.
Nevim jak vy, ale ja dopiju pivo a schovam se do skrine. Tak zatim. :)