Avatar uživatele
Registrovaný

Poradíte, jak je to v daňovém přiznání s odpočtem na manželku?

Dobrý den
chtěl bych se zeptat ohledně odpočtu na manželku v daň. přiznání. Manželka nemá vyšší příjem než 68000kč.
Manželé jsme od června, musím někde dokládat od kdy jsme manželé nebo stačí zaměstnavateli dodat jen čestné prohlášení od manželky ...nějak takto

Čestné prohlášení

Já níže podepsaná . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . , r. č. ............................., bytem ............................., čestně prohlašuji, že jsem za zdaňovací období rok 2015 neměla vlastní příjem přesahující 68 000,- Kč, který by se dle ust. § 35ba zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, zahrnoval do vlastního příjmu manželky.

Svým podpisem stvrzuji, že mnou výše uvedené údaje jsou pravdivé.

Ve .......................... dne ............................


..............................
vlastnoruční podpis

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Já bych poslala to tvoje čestné prohlášení a k tomu pro jistotu kopii oddacího listu.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.