Poradíte mi odolnější mobil pro použití s navigací pro pěší turistiku v ČR?

Odolnější mobil, který je vhodný pro turistickou navigaci ? jedná se mě hlavně o pěší turistiku např mimo značené trasy v ČR. Poradí mi někdo prosím? nebo si mám pořídit rovnou gps navigaci ? nevím co by bylo lepší...děkuji, hezký den

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Mrkni do zdroje, já bych osobně volil mobil s navigací a to z praktických důvodů. Mobil máš prakticky furt s sebou, kdybys měl extra navigaci, budeš s sebou tahat dvě věci, dvě věci nabíjet. Někdy se navigaci s sebou nevezmeš a pak si budeš drbat hlavu, až zjistíš, že by se ti v té dané situaci hodila. Zkrátka, než mít x krámů v baráku, to radši jít cestou "vše v jednom". Samozřejmě platí jen o některých přístrojích. ;-)

Zdroj: http://www.alza.cz/mobilni-tel efony/dle-pouziti/odolne/18852 018.htm#f&pg=1/2&po=1&par384=3 84-1334

Další odpovědi:

Zkus se podívat na toto - http://mobilni-telefony.heurek a.cz/… - odolný, GPS má (navigace pro Android není problém).
;-)

Diskuze k otázce

kuros

máte pravdu , že nejlepší bude asi mobil než samotná navigace ale nerozumím porřád tomu jesli ty mobily umí připojit se k GPS bez internetu ..???

Zlatý

Hlada

K satelitům se připojí, slušné mapy jsou ke stažení zdarma. Citlivost přijímačů v telefonech je ale mizerná, proto si pomáhají t.zv. A-GPS. Není nad turistickou GPS se zaručenou citlivostí a zaručenou dobou provozu na snadno vyměnitelné tužkové baterie.

Zlatý

Alesh

Umí, ale zpravidla to musíš zakázat, aby to nedělaly. Z důvodu aktualizací atd. je ale lepší mít internet v mobilu aktivní.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.