Avatar uživatele
anonym

Odnětí svobody?

DObrý den chtěla bych se vás na něco optat kolik hrozi let cloveku co ridil automobil vysokou rychlosti pod vlivem alkoholu(1.67 pro­mile) kdy se vyboural a zabil 15.tiletou divku a dalsi divku velmi tezce zranil???Prosim kolik mu hrozi roku odneti svobody?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4843 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já bych ho zavřela až zčerná, ale já nejsem soudce

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

20 let.
Bych mu dala.
Protože, pokud sedá za volant s takovým množstvím alkoholu, je to jako úmyslné zabití.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Odhaduji do 8 let, dostane 2–4, za 1–2 pro dobré chování je venku. Jen řidičák si nechají tak na 4 roky v úschově.
Alkohol za volantem je problém – mnozí z nás vědí, že řidič je nacamraný a přesto ho necháme řídit. Dokud nezačneme sami hned takového řidiče (i v rodině) od volantu „strkat“ pryč, nic se nezmění. Mám za to, že většina opilých řidičů nepila sama někde v koutku, ale s někým, a to jeho okolí vědělo, že bude řídit.
Na některých svatbách (párty akcích) se třeba zavádí pravidlo odevzdat všechny klíčky od auta a jezdí pouze jeden či dva co mají na to se nenapít alkoholu.
Další problém je zbytkový alkohol, ale celkově právnické mínění, že ten co sedal opitý za volant nechtěl zabít, je dle mne velká úliba ve prospěch napitých řidičů. či řidičů pod jinou drogou co ovlivňuje psychiku a motoriku člověka.
Doba, kdy po silnicích jezdili potahy, kde když byl kočí ožralý, že na kozlíku se skoro neudržel, tak pořád potah řídili inteligentnější tvorové (koně, krávy i volové než v danou chvíli kočí, dávno skončila, dnes se ale z některých řidičů těmi voly stávají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek