fira

Odmrazování chladničky.

Máte někdo prosím recept jak urychlit odmražení ledničky?
Doplňuji:
A mám ji nechat zavřenou?Asi jo viď?

Nejlepší odpověď
anonym

Urychlit odmrazení jde pomoci fénu.

Další odpovědi
mosoj

Proč zavřenou. Naopak je třeba zajistit přísun teplého vzduchu. Vždy jsem to dělal fénem jako barbakan, uvolněnou námrazu jsem po chvílce vyndal a do hodiny lednička šlapala.
Nyní mám samorozmrazovací a pokud bych kupoval další, tak jedině beznámrazovou.
Máme dva měsíce nofrost mrazák a super.
220 l , skutečná ! spotřeba 0,55 kWh /24 hod !

Doplňuji:
Pokud zvolíte ten hrnec tak zavřít,ale na ten plast bych ten hrnec nepokládal.

iceT

Ja se na totez ptala nedavno,radili totez. Horkou vodu taky praktikuju,ale chtela jsem neco rychlejsiho.
Jen doplnim-je dobre tu horkou vodu menit,usetrite trochu casu.

ten který je

Věřím tomu že co poradil Miroslavst je míněno z nadsázkou.Takto by ste si ledničku jen zničil.Nejlepší je nechat ledničku otevřenou,vypnutou a po odmrazení vyčistit octovou vodou.Nejlépe odmrazit třeba přes noc a ráno vyčistit.

Miroslavst

Uvař v hrnci vodu a takto horkou vodu v hrnci vlož do mrazničky.

Co chceš ničit u vypnuté ledničky, když do ní dáš hrnes s horkou a za chvíli teplou vodou?
My to tak děláme furt a lednička funguje.