Odmítli byste také?!

Včera kolega s práce donesl doma vyrobenou tlačenku,kterou vlastnoručně udělal a nabízel ji spolupracovní­kům,tím i mně.Na můj dotaz,čím tu tlačenku míchal,odpověděl,že ručně.Já,při pohledu na jeho ruce,konkrétně nehty,jsem taktně odmítnul.Za nehty se krásně vyjímala špína!

Nejlepší odpověď
aramah

Určitě bych odmítla.
Také si všimám rukou lidí, hodně to vypovídá :(

Další odpovědi
Kohut57

Odmítl bych zcela určitě. Kdysi jsem s postiženými připravoval raut k mé výstavě obrazů, když jsem pozoroval jednoho ,jak na chlebíčky roluje uherák, také bylo po chuti. Dodnes musím nejdříve vidět v restauraci kuchaře, jinak nejím. Obzvláště po Pohlreichových – Ano, šéfe!

terry

Odmítla bych určitě.
Špína za nehty mě neskutečně odpuzuje.

Damiana

Tlačenku sice nejím, ale i kdyby to bylo něco jiného, od špindíry bych to nevzala. Já jsem vůbec dost háklivá na toho, kdo mi připravuje jídlo. Nejhorší varianta je najíst se v restauraci z čirého hladu, moc si nepochutnat a cestou ven potkat unudlaného, od pohledu smrdutého a opilého kuchaře podpírajíciho zeď v upatlané zástěře s cigárem nalepeným na rtu.
Vždy si vzpomenu na Charlese Duchemina (Křidýlko nebo stehýnko? – Louis de Funés) vydávajícího se za Amerikána v tom děsném echt pajzlu.
Btw – jen by mě zajímalo, jestli ses vykroutil s tím, že nemáš chuť, nebo jsi mu jasně řekl, proč ne…:-)

Sůwa

To nebyla špína, ale zbytky tlačenky, které mu bylo líto odstranit – co kdyby přišel hlad 🙂. Když tlačenku koupíš, tak ani netušíš, co všechno ma za sebou.
Nám takhle v hospodě nabízel známý tlačenku, ale protože byl znám svou lakotou, bylo to přinejmenším podezřelé. Pak už nebylo, tlačenku totiž zapomněl osolit 🙂.

pizlicka

ruce neruce,tlačenku nepapám.brrr.ale krasne voní.